Zgłoś szkodę!

wypełnij formularz


Akceptuję warunki zgłoszenia w tym
Politykę prywatności
Start / O Avium / Jak działamy

Jak działamy
Dobro Klienta jest naszym absolutnym priorytetem – każda sprawa jest traktowana indywidualnie i objęta opieką zespołu doświadczonych prawników, skoncentrowanych wyłącznie na realizacji przypisanego zadania.

Nie pobieramy od Klientów żadnych opłat ani zaliczek. Nasze wynagrodzenie stanowi wyłącznie prowizja od uzyskanego odszkodowania – podlega ona indywidualnej negocjacji i nie ma charakteru stałego.

Nasze działania rozpoczynają się od analizy okoliczności sprawy, w szczególności :

  • zabezpieczamy dowody w sprawie oraz stosowną dokumentację medyczną
  • ustalamy podmiot odpowiedzialny
  • szacujemy rozmiar szkody, wysokość należnego odszkodowania i innych przysługujących poszkodowanemu świadczeń
  • określamy zakres roszczeń wobec podmiotu odpowiedzialnego za naprawienie szkody

Następnie w imieniu poszkodowanego występujemy z roszczeniem o wypłatę wszelkich należnych poszkodowanemu świadczeń do podmiotu odpowiedzialnego za naprawienie szkody.

Cały proces jest przez nas monitowany na bieżąco. W interesie poszkodowanego dokładamy wszelkich starań, aby proces uzyskania odszkodowania przebiegał sprawinie i bez niepotrzebnej zwłoki.

W razie potrzeby, bez żadnych dodatkowych kosztów zapewniamy obsługę prawną i  kompleksowe zastępstwo procesowe przed sądem w sprawie o dochodzenie należnych świadczeń. Na etapie postępowania sądowego nasi Klienci reprezentowani są przez profesjonalnych pełnomocników procesowych – adwokatów i radców prawnych.

Na każdym etapie postępowania służymy Państwu radą i pomocą. W określonych przypadkach pośredniczymy także w zapewnieniu naszym Klientom najwyższej jakości opieki medycznej i psychologicznej.

[Dowiedz się o nas więcej]

Idź do góry